KKK

KORDUVALT KÜSITUD KÜSIMUSED:

KUIDAS TAEVAVAHTU TEHAKSE? Vaht koosneb spetsiaalsest vahuainest, veest, õhust ja heeliumist.
Vahusegu toodetakse spetsiaalses masinas, kus vaht surutakse läbi šablooni ja seejärel lõigatakse lahti, et logo või kujutis saaks õhku tõusta.
See tähendab, et saame valmistada erinevaid logosid, üksikuid tähti või täheühendeid.
Vaht on loodussõbralik ja lahustub 40 minuti möödudes jäägitult.

KUI PIKALT TAEVAVAHUST KUJUTIS PÜSIB? Taevavahu üks kujutis püsib 30-50 minutit ja see lendab kuni 1500 meetri kõrgusele.

KUI PALJU VAJAB VAHUMASIN RUUMI? Tavaliselt on see 2,5 x 3 meetrit.

KAS VAHUMASINAT SAAB KASUTADA LIIKUVAL ALUSEL? Jah, saab. Sellisel viisil saab vahukujusid lennutada suuremal pindalal.

KAS VAHUMASIN ON LÄRMAKAS? Vahumasin töötab vaikselt. Vahu jaoks on vaja suruõhku, mida toodab kompressor. Kuna kasutame vaikseid kompressoreid, siis nende helitugevus on 3 meetri kaugusel 56 db. Näiteks sõitva auto salongimüra on ca 62 db.

MILLISE ILMAGA VAHUMASIN TÖÖTAB? Kui külma on alla -4 kraadi, siis vahtu teha ei saa, kuna vesi külmub. Õhuniiskus pole probleemiks. Kui tuule kiirus on üle 8 m/s hakkavad vahukujud rebenema ja liiga küljele kalduma. Nõrk vihm vahulogosid ei kahjusta, kuid tugev vihm hävitab vahukujutise.

MILLISEID KUJUTISI SAAB TEHA? Vahukujude tegemiseks ei ole piiranguid. Valmistada saab kujusid, mis mahuvad 90 cm läbimõõduga ringi sisse. Iga kujundi tarbeks valmistatakse oma šabloon. Sõnade kasutamisel soovitame, et need ei oleks pikemad, kui 4 tähte. Pikemad sõnad ei ole loetavad.

KUI KIIRESTI SAAB KUJUTISI VAHETADA? Kujutise šablooni vahetamine võtab aega ligi minut ning peale seda mõned minutid  vahumasina  vahu laskevõimsuse seadistamist.

KAS VAHT VÕIB KAHJUSTADA SILMI VÕI NAHKA? Vaht koosneb allergeenidevabast kosmeetilisest ainest, mis ei kahjusta silmi ega nahka.

KAS VAHTU SAAB VÄRVIDA? Jah, vahtu saab värvida siniseks, roheliseks, kollaseks, ja roosaks. Värvitud vahtu saab kasutada vaid välitingimustes.

KAS VAHT KAHJUSTAB LOODUST? Vaht on bioloogiliselt lagundatav ning ei kahjusta loodust ega elusolendeid.